Хебър не се даде и на Оборище – 1:1

Спортните новини от Пазарджик и региона
11-02-2017 15:43 552 0

С равенство - 1:1 завърши контролата между отборите на Оборище(Панагюрище) и Хебър (Пазарджик), която се игра днес на помощното игрище на стадион “Орчо Войвода” в средногорския град. Оборище откри резултата в 14-та минута чрез Свилен Щерев, който се разписа от пряк свободен удар. Пазарджиклии възстановиха равенството в 38-тата минута чрез новото попълнение Заприн Голчаки.
През втората част мачът запази равностойния си характер, но въпреки добрите ситуации през двете врати ново попадение така и не падна. Двамата треньори – Емил Велев и Танчо Калпаков използваха в проверката общо над 30 състезатели.
Рамо до рамо контролната среща изгледаха новият и стар председател на Управителния съвет на ФК Оборище - Стоян Байряков и Илия Анчев.