Чепинец губи от Славия в голов екшън

Спортните новини от Пазарджик и региона
11-02-2017 23:05 382 0

Истински голов екшън заформиха тимовете на Славия U19 и Чепинец(Велинград) в контролен мач, игран на един от терените в столичния квартал „Овча купел“. Домакините спечелиха с 5:4. „Белите” са шампиони в Елитната група до 19 г. през миналото първенство, а през този сезон има равен брой точки на върха с тима на ЦСКА-София.
Шест от попаденията в проверката паднаха още преди почивката. Юношите на Славия дръпнаха в резултата с 2:0 след точни изстрели в 10-та и 12-та минута. В 13-та Милен Иванов намали преднината на столичани – 2:1. В 24-та минута Аспарух Василев пък реализира изравнителен гол за Чепинец, правейки 2:2. В 36-та велинградският отбор стигна и до пълен обрат. Христо Костов се разписа за 2:3. Четири минути по-късно „белите“ възстановиха равенството за 3:3. В началото на втората част Чепинец пропусна отново да поведе в спаринга. В 48-та минута вратарят на столичани отрази наказателен удар, изпълнен от Алек Манолов. В 56-та Славия излезе напред с гол за 4:3. В 81-та минута Милен Иванов вкара за 4:4. Четири минути преди края на срещата „белите“ стигнаха до победно попадение за крайното 5:4.
Следващата проверка на Чепинец ще бъде в сряда от 14 ч. Велинградчани ще имат за противник селекцията на Струмска слава (Радомир). Двубоят ще се проведе на столичния комплекс „Царско село“.

За кого ще гласувате, ако изборите са днес?