На "Цар Самуил": Оборище обърна Бела за 12 минути!

Спорт

от Димитър Комсийски 78 прегледа 0

Оборище сътвори уникален голов обрат и успя да спечели с 3:2 визитата си на Беласица(Петрич), в среща от 20-тия кръг на Трета Югозападна футболна лига.

Домакините от Петрич, за които това бе едва втори мач на стадион „Цар Самуил” от 5 години насам дръпнаха набързо с 2:0 след попадения в 9-тата и 22-ра минути.

Последва нещо изключително рядко срещано.

Само в рамките на 12 минути гостите вкараха цели 3 гола в мрежата на Беласица и смълчаха трибуните на Царя.

Точни за Оборище бяха Георги Нетов,Емил Колев и Васил Тачев, довели резултата до 2:3.

Второто полувреме бе на другия полюс като зрителите на мача не видяха нито един гол.

С успеха си в Петрич момчетата на Войн Войнов оставиха на 5 точки зад гърба си Пирин(Разлог) и в същото време запазиха дистанция от 9 пункта след лидера Хебър.