27 съдии ще ръководят мачовете в Трета ЮФЛ

Спорт

от Димитър Комсийски 109 прегледа 0

27 съдии ще ръководят мачовете в Трета ЮФЛ

27 ръководещи и 37 асистент съдии влязоха в ранглистата на арбитрите, които ще получават наряди в Югозападната Трета лига.

Списъкът с рефери бе утвърден от ръководството на Зоналния съвет на БФС – София по предложение на Зоналната Съдийска комисия.

Освен арбитрите от ранглистата на ЮЗ Трета лига с правомощия да обслужват срещите в групата ще бъдат и колегите им, включени в ранглистите на професионалните Първа и Втора лига, както и тези, определени да свирят в елитните юношески група. Назначенията на рефери от по-високо ниво ще се преценява от Зоналната СК.

СЪДИЙСКА РАНГЛИСТА

СЕЗОН 2019/2020 г.

ТРЕТА ЛИГА - ЮЗ ГРУПА

Ръководещи съдии:

1. Иво Ценов ( София )

2. Тенчо Гошев ( София )

3. Методи Дулендаров ( София )

4. Кирил Кирилов ( Радомир )

5. Васил Лукаев ( Пазарджик )

6. Кристиян Терзийски ( София )

7. Костадин Валентинов Кръстев (София)

8. Иво Исаев ( София )

9. Петър Николов ( София )

10. Николай Ангелов ( София )

11. Александър Вангелов ( София )

12. Стоил Малинов (Пазарджик)

13. Гергана Цанкова ( София )

14. Траяна Ангелова ( София )

15. Георги Андреев ( София )

16. Любомир Павлов ( София )

17. Йордан Воденичаров ( София )

18. Вангел Вангелов ( София )

19. Илия Тончев ( София )

20. Любомир Терзийски ( Кюстендил )

21. Мишел Величков ( Перник )

22. Георги Спасов ( София )

23. Валентин Стефанов ( София )

24. Мартин Стефанов ( София окръг )

25. Иван Донев ( Благоевград )

26. Йордан Петров – идва от Русе

 

Асистент - съдии:

1. Олег Панайотов ( София )

2. Светлин Симеонов ( София )

3. Александър Събев ( София )

4. Боян Станчев ( София )

5. Борислав Понорски (София)

6. Павел Драгомиров ( София )

7. Никола Десиславов ( София )

8. Радослав Димитров ( София )

9. Емилиян Гулев ( София )

10. Георги Стоянов ( Симитли )

11. Калоян Кацаров ( Дупница )

12. Тони Кирилов ( Радомир )

13. Владислав Павлов ( Перник )

14. Мартин Никифоров ( Перник )

15. Красимир Кирилов (Бобов дол)

16. Цветан Карабойчев ( Пазарджик )

17. Алекс Крушков ( София )

18. Мартин Начов ( София )

19. Иван Апостолов ( София )

20. Лъчезар Стоянов ( Перник )

21. Антонио Антов ( Кюстендил )

22. Мартин Станчев ( София )

23. Костадин Ангелов ( Благоевград )

24. Венелин Иванов ( Сандански )

25. Йордан Гошев ( Благоевград )

26. Исмет Юсейн ( София )

27. Любослав Танев ( София )

28. Мартин Михайлов ( София )

29. Борислав Цветков ( Благоевград )

30. Светослав Славов – идва от Плевен

31. Благовеста Станчева

32. Антоанета Панчева

33. Кристина Станчева

34. Мария – Йоана Василева

35. Джулиана Бутракова

36. Любима Банова

37. Атанас Тимев ( Благоевград )

Новият сезон в Югозападната Трета лига ще стартира на 3 август 2019 г.

Коментари