Играхме слабо в Бургас, отчете Наско Петров

Спорт

от Димитър Комсийски 42 прегледа 0

Старши-треньорът на ВК Хебър Атанас Петров заяви, че в мача срещу Нефтохимик сервисът като елемент от играта на отбора не се е получил на нужното ниво и това е в основата на загубата с 1:3.

Играхме слабо в два от геймовете. В други два стояхме добре. Направихме над 12 и 14 непредизвикани грешки в първия и третия гейм, в които играхме много слабо. В другите два гейма, в които играхме добре - единият го спечелихме, другият можехме да спечелим.

Не мисля, че Нефтохимик ни надигра, ние играхме много слабо, призна Петров.

Сервисът ни не се получи, както преди. И в атака имахме доста грешки. Нефтохимик стоя по-добре на блокада.

Сервисът ни прави различни от останалите отбори, но не мисля, че ставаме зависими от начина, по който изпълняваме този елемент.

Силовият ни начален удар не даде нужния резултат и за да спечелим мача трябваше да играем по-добре на другите елементи. За съжаление не успяхме и затова паднахме, каза треньорът на хебърци.

В сряда пазарджиклии посрещат Марек(Дупница) в спортна зала "Васил Левски".