Хебър и Локо(ГО) поделиха точките(ВИДЕО)

Спорт

от Димитър Комсийски 549 прегледа 0

Хебър и Локомотив(ГО) завършиха 0:0 в посредствен мач, състоял се пред над 1000 зрители на градския стадион в Брацигово.

Домакините играха близо половин час в намален състав след като в рамките на 120 секунди - между 66-тата и 68-та минути капитанът им Янко Ангелов получи два жълти картона и бе изгонен от неубедителния рефер от Асеновград Рюстем Карагарен.

През първата част съперниците имаха по едно чисто положение.

В 13-та минута Калоян Христов се отскубна от защитата на Хебър, но не успя да излъже вратаря Александър Любенов, който изби топката в корнер.

Хебър имаше малшанс пред гола в 45-та минута, когато удар на Дани Пехливанов се отби от напречната греда. Последва нарушение за дузпа, но реферът не отсъди такава и си навлече гнева на домакинските фенове.

Хебърци получиха нов шанс за гол в 65-та минута. Тогава след мелле в пеналта на Локомотив Анди Краев пропусна да вкара от 5 метра.

След червения картон на Янко Ангелов мачът се изнерви, а играта стана разпокъсана. До края на  срещата реалните опасности за гол липсваха и двата тима разделиха по една точка.

Равенството е първо за тима от Пазарджик, който от последните си две домакинства в Брацигово взе едва една точка.

"Зелените" имаха и сериозни проблеми преди мача. Голмайсторът на тима Асен Георгиев и Божидар Васев пропуснаха срещата.

Именно поради това Митов заложи на схема 4-2-3-1.

Пред вратаря Александър Любенов действаха Цветелин Тонев, Томислав Папазов, Димитър Везалов и Мартин Вълчинов, докато Адриан Краев и Ангелов бяха опорните халфове. На двете крила играха Даниел Пехливанов и Тодор Чаворски, Атанас Велев пък беше в ролята на плеймейкър зад нападателя Георги Андонов.

Хебър: 95.Александър Любенов, 5.Атанас Велев(75-Якуб Идризов), 7.Георги Андонов(57-Октай Хамдиев), 8.Андриан Краев, 11.Даниел Пехливанов, 15.Димитър Везалов, 24.Цветелин Тонев, 26.Мартин Вълчинов, 29.Янко Ангелов, 91.Томислав Папазов, 99.Тодор Чаворски(78-Георги Недялков)

Локомотив(ГО): 14.Стефан Дафовски, 4.Иво Харизанов, 5.Махаил Минков, 21.Атанас Фиданин, 77.Мартин Сандов, 23.Ивайло Тодоров, 24.Петър Чалъков(71-Жак Пехливанов), 17.Мартин Петков(80-Айкут Рамадан), 9.Калоян Стефанов, 7.Кристиян Райчев, 18.Деян Христов(90-Ерай Карадая)

Гл. съдия: Рюстем Джемил Карагарен - Асеновград

Ас. съдия 1: Ириней Бодуров - Пловдив

Ас. съдия 2: Янко  Чакъров - Пловдив

Ч. съдия:   Даниел Краевски - Пловдив

БФС Делегат:  Кирил  Панайотов - София

Съд. Наблюдател: Красимир Драганов - София