LIVE: Хебър - Локомотив(ГО) 0:0

Спорт

от Димитър Комсийски 1001 прегледа 0

Начало на мача Хебър - Локомотив(ГО).

0:0 след 15 минути игра. В 1-та Деян Христов от гостите стреля опасно с глава към вратата на Хебър, но топката прелетя в аут.

Три по-късно и Калоян Стефанов се отскубна от защитата на Хебър, но за щастие на пазарджиклии също стреля по земя в аут.

Пак той в 13-тата минута бе изпуснат зад защитната линия на домакините, но пресрещналият го вратар на хебърци изби топката в корнер.

Домакините имаха добър шанс в 7-та минута, когато Дани Пехливанов получи шанс да стреля от добра позиция, но шутът му от фаул срещна стената на гостите.

В 23-та минута и Тото Чаворски стреля в стената от фаул.

33-та минута: Малко случаен, но не лош удар на Атанас Велев преминава коварно над вратата на Локомотив(ГО).

В последните 15-та минути играта е разпокъсана, а темпото не особено високо.

45-та минута: Малшанс за Хебър! Удар на Дани Пехливанов срещна напречната греда на вратата на гостите, секунди по-късно реферът Рюстем Карагерен подмина явна дузпа в полза на домакините, с което си навлече гнева на феновете.

Отново играта е накъсана от фаулове в средата на терена.

Край на първото полувреме - 0:0.

НАЧАЛО НА ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ.

46-60-та мин.: Гостите стигат до няколко центрирания пред Александър Любенов от статични положения, но сериозни опасности не се случват. Хебър пък не успява да стигне до голова ситуация на отсрещната врата.

58-ма минута: Смяна в Хебър. Октай Хамдиев заменя Георги Андонов.

65-та минута. Невероятен малшанс за Хебър. След кратко разбъркване в пеналта на гостите Анди Краев стреля от близо, но топката отиде право в тяло на вратаря на гостите.

68-ма минута.: Жълт картон на Янко Ангелов.

Последни 10 минути. Хебър заиграва на границата на риска. В игра влязоха Якуб Идризов и Георги Недялков, които замениха Атанас Велев и Тото Чаворски.

КРАЙ НА СРЕЩАТА: ХЕБЪР - ЛОКОМОТИВ(ГО) 0:0

69-та минута: Хебър остава с 10 души на терена след втори жълт картон на Янко Ангелов.

Хебър: 95.Александър Любенов, 5.Атанас Велев(75-Якуб Идризов), 7.Георги Андонов(57-ма Октай Хамдиев), 8.Андриан Краев, 11.Даниел Пехливанов, 15.Димитър Везалов, 24.Цветелин Тонев жк, 26.Мартин Вълчинов, 29.Янко Ангелов жк, чк, 91.Томислав Папазов, 99.Тодор Чаворски(78-Георги Недялков)

Резерви: 1.Петър Дебърлиев, 2.Васил Геров, 9.Георги Недялков, 18.Якуб Идризов, 19.Георги Каракашев, 27.Слави Косов, 77.Октай Хамдиев

Локомотив(ГО): 14.Стефан Дафовски, 4.Иво Харизанов, 5.Махаил Минков, 21.Атанас Фиданин, 77.Мартин Сандов, 23.Ивайло Тодоров, 24.Петър Чалъков ЖК(71-Жак Пехливанов жк), 17.Мартин Петков(80-Айкут Рамадан), 9.Калоян Стефанов, 7.Кристиян Райчев, 18.Деян Христов(90-Ерай Карадая)

Резерви: 33.Ивайло Василев, 16.Даниел Йорданов, 8.Стивън Славков, 10.Айкут Рамадан, 20.Жак Пехливанов, 83.Ерай Карадайъ, 27.Янислав Цачев

Гл. съдия: Рюстем Джемил Карагарен - Асеновград

Ас. съдия 1: Ириней Бодуров - Пловдив

Ас. съдия 2: Янко  Чакъров - Пловдив

Ч. съдия:   Даниел Краевски - Пловдив