от Димитър Комсийски 1131 прегледа 0

Начало на мача от 4-тия кръг на Втора ПФЛ между тимовете на Поморие и Хебър.

Двата отбора си дават среща на стадион "Градски" в Несебър. Времето е топло, подухва лек ветрец.

Пазарджиклии разчитат засега на тридесетина души своя публика, но се очакват и още.

Стартова единадесеторка на Хебър: 95.Александър Любенов, 4.Асен Георгиев, 18. Якуб Идризов, 8.Андриан Краев, 11.Даниел Пехливанов, 15.Димитър Везалов, 24.Цветелин Тонев, 29.Янко Ангелов, 30.Божидар Васев, 91.Томислав Папазов, 99.Тодор Чаворски

Резерви: 1.Петър Дебърлиев, 7.Георги Андонов, 27.Слави Косов, 39.Кристиян Михайлов, 5.Атанас Велев, 19.Георги Каракашев, 77.Октай Хамдиев.

Пазарджиклии са в традиционния си зелен екип, Поморие е в син.

1-25-та минута: Мачът започна без разузнаване и с двуостра игра. Равностойни начални 20-25 минути на двубоя. Хебър изпълни до този момент и 3 корнера, но без разултат. Реферът вдигна един жълт картон на играч от домакините.

34-та мин.: ГОООООООЛ! Хебър повежда в резултата. Асен Георгиев бележи от дузпа за 0:1 и извежда пазарджиклии напред в резултата.

Реферът Петър Григоров наду свирката и посочи бялата точка за нарушение срещу Янко Ангелов. Фаулиралият го защитник получи жълт картон.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ: ХЕБЪР ВОДИ С 1:0 СРЕЩУ ПОМОРИЕ.

НАЧАЛО НА ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ:

53-та минута: Жълт картон за Тото Чаворски от Хебър.

В последните 10 минути домакините се опитват да осъществят натиск, с което се освобождават празни пространства в техния ариергард.

64-та минута: Реферът отменя гол на Хебър заради засада!

74-та минута: Жълт картон и за Божидар Васев от Хебър. Така официалните предупреждения са две на две.

Последни 10 минути от двубоя. Мачът се развива атака за атака, домакините поемат големи рискове.

Поредица от корнери за пазарджиклии. Ъгловите удари са 7:2 в полза на хебърци.

82-ра минута: Нов жълт картон за играч на домакините.

В състава на Хебър през втората част бяха извършени 3 смени: Георги Андонов замени Якуб Идризов, Октай Хамдиев смени Цветелин Тонев, а Атанас Велев влезе на мястото на Андриан Краев.

Последни 3 минути от редовните 90-сет се играят в момента.

Продължението на мача ще бъде с 3 минути, които вече текат.

КРАЙ НА МАЧА!  ХЕБЪР ПОБЕДИ С 1:0 ПОМОРИЕ!