Програмата на "А" ОГ - Пазарджик за сезон 2019-2020 г.

Спорт

от Димитър Комсийски 1286 прегледа 0

Програмата на "А" ОГ - Пазарджик за сезон 2019-2020 г.

                 I кръг

25 август 2019 г., неделя, 18:30 ч:

Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга)                
Тракия (Мирянци) - Родопи 1921 (Козарско)                 
Локомотив (Септември) - Чепинец (Велинград)              
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             
Балкан (Варвара) - Лозен (Лозен)                          
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       

                           II кръг

1 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница)                  
Лозен (Лозен) - Сарая (Сарая)                             
Светкавица (Синитово) - Балкан (Варвара)                  
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           
Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен)                      
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив (Септември)            
Величково (Величково) - Тракия (Мирянци)                  

                           III кръг

Тракия (Мирянци) - Чико Бунара (Бяга)                      
Локомотив (Септември) - Величково (Величково)             
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                   
Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград)            
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                      
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     
Левски (Паталеница) - Лозен (Лозен)                       

                           IV кръг

Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен)                        
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                   
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    
Тракия (Мирянци) - Локомотив (Септември)                  

                           V кръг

Локомотив (Септември) - Чико Бунара (Бяга)                
Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци)                        
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          
Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско)            
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово)                      
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     
Лозен (Лозен) - Светкавица (Синитово)                     

                           VI кръг

Чико Бунара (Бяга) - Светкавица (Синитово)                 
Марица (Белово) - Лозен (Лозен)                           
Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница)                
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая)                       
Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара)                 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             
Тракия (Мирянци) - Тракиец 2005 (Главиница)               
Локомотив (Септември) - Вихър (Ветрен)                    

                           VII кръг

Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга)                       
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив (Септември)          
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Мирянци)                  
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  
Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско)                    
Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград)                 
Лозен (Лозен) - Спартак (Калугерово)                      
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   

                           VIII кръг

Чико Бунара (Бяга) - Марица (Белово)                      
Спартак (Калугерово) - Светкавица (Синитово)              
Чепинец (Велинград) - Лозен (Лозен)                       
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)              
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     
Тракия (Мирянци) - Балкан (Варвара)                       
Локомотив (Септември) - Брацигово (Брацигово)             
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                 

                           IX кръг

Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга)             
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    
Балкан (Варвара) - Локомотив (Септември)                  
Сарая (Сарая) - Тракия (Мирянци)                          
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               
Лозен (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)                    
Светкавица (Синитово) - Чепинец (Велинград)               
Марица (Белово) - Спартак (Калугерово)                    

                           X кръг

Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                 
Чепинец (Велинград) - Марица (Белово)                     
Родопи 1921 (Козарско) - Светкавица (Синитово)            
Величково (Величково) - Лозен (Лозен)                     
Тракия (Мирянци) - Левски (Паталеница)                    
Локомотив (Септември) - Сарая (Сарая)                     
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          

                           XI кръг

Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            
Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември)               
Лозен (Лозен) - Тракия (Мирянци)                          
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             
Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско)                  
Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград)                

                           XII кръг

Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  
Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово)             
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   
Тракия (Мирянци) - Светкавица (Синитово)                  
Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен)                     
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  

                           XIII кръг

Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга)                     
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            
Лозен (Лозен) - Вихър (Ветрен)                            
Светкавица (Синитово) - Локомотив (Септември)             
Марица (Белово) - Тракия (Мирянци)                        
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)              
Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско)              

                           XIV кръг

Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско)             
Величково (Величково) - Чепинец (Велинград)               
Тракия (Мирянци) - Спартак (Калугерово)                   
Локомотив (Септември) - Марица (Белово)                   
Вихър (Ветрен) - Светкавица (Синитово)                    
Тракиец 2005 (Главиница) - Лозен (Лозен)                  
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          

                           XV кръг

Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга)                        
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    
Лозен (Лозен) - Брацигово (Брацигово)                     
Светкавица (Синитово) - Тракиец 2005 (Главиница)          
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          
Спартак (Калугерово) - Локомотив (Септември)              
Чепинец (Велинград) - Тракия (Мирянци)                    
Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)           

източник: bulgarian-football.com